Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frits Telkamp
Trainer Lennart Bosma
Manager Managerik Westerhoff
Aanvoerder Elmar Mobach
Vice aanvoerder Daan van Geel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
GCHC H1 Myra H1 14:45
Groningen H1 Qui Vive H1 14:45
Hilversum H1 HBS H1 14:45
Reigers H1 Alphen H1 14:45
Forescate H1 Leiden H1 14:45
Roomburg H1 Naarden H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 11 28 9 1 1
2 Leiden H1 11 26 8 2 1
3 Roomburg H1 11 22 7 1 3
4 HBS H1 11 19 6 1 4
5 Forescate H1 11 17 5 2 4
6 Myra H1 11 14 4 2 5
7 Alphen H1 11 13 4 1 6
8 GCHC H1 11 13 4 1 6
9 Qui Vive H1 11 12 3 3 5
10 Groningen H1 11 10 3 1 7
11 Naarden H1 11 10 2 4 5
12 Hilversum H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HV Myra H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
10 mrt Hockey Club Naarden H1 14:45 uit
17 mrt U.H.C.QUI VIVE H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
24 mrt MHCHBS H1 14:45 uit
7 apr LOHC H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
14 apr HC Alphen H1 n.n.b uit
21 apr MHC Forescate H1 n.n.b thuis - 't Gat van Groningen veld
28 apr HMHC H1 n.n.b uit
5 mei GHHC Groningen H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
12 mei Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit
26 mei MHC de Reigers H1 n.n.b thuis - 't Gat van Groningen veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Myra H1 GCHC H1 (3-2)final
Leiden H1 Forescate H1 (0-2)final
Alphen H1 Reigers H1 (2-3)final
Naarden H1 Roomburg H1 (1-6)final
Qui Vive H1 Groningen H1 (3-2)final
HBS H1 Hilversum H1 (6-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
GCHC H1 Naarden H1 (2-2)final
Groningen H1 HBS H1 (4-2)final
Roomburg H1 Qui Vive H1 (2-0)final
Hilversum H1 Leiden H1 (0-7)final
Reigers H1 Myra H1 (4-3)final
Forescate H1 Alphen H1 (0-5)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden H1 Groningen H1 (5-0)final
Alphen H1 Hilversum H1 (3-2)final
Qui Vive H1 GCHC H1 (2-1)final
HBS H1 Roomburg H1 (2-4)final
Forescate H1 Reigers H1 (1-2)final
Naarden H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Roomburg H1 Leiden H1 (1-5)final
GCHC H1 HBS H1 (1-4)final
Groningen H1 Alphen H1 (6-4)final
Myra H1 Qui Vive H1 (1-0)final
Reigers H1 Naarden H1 (5-3)final
Hilversum H1 Forescate H1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HBS H1 Myra H1 (6-3)final
Leiden H1 GCHC H1 (3-2)final
Hilversum H1 Reigers H1 (1-7)final
Qui Vive H1 Naarden H1 (1-1)final
Forescate H1 Groningen H1 (1-1)final
Alphen H1 Roomburg H1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
GCHC H1 Alphen H1 (3-1)final
Myra H1 Leiden H1 (2-4)final
Groningen H1 Hilversum H1 (5-2)final
Roomburg H1 Forescate H1 (3-1)final
Naarden H1 HBS H1 (1-3)final
Reigers H1 Qui Vive H1 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HBS H1 Qui Vive H1 (5-4)final
Hilversum H1 Roomburg H1 (2-1)final
Groningen H1 Reigers H1 (3-4)final
Leiden H1 Naarden H1 (2-2)final
Alphen H1 Myra H1 (7-0)final
Forescate H1 GCHC H1 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GCHC H1 Hilversum H1 (2-1)final
Myra H1 Forescate H1 (4-2)final
Reigers H1 HBS H1 (2-1)scheduled
Roomburg H1 Groningen H1 (3-1)final
Naarden H1 Alphen H1 (1-3)final
Qui Vive H1 Leiden H1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leiden H1 HBS H1 (2-2)final
Alphen H1 Qui Vive H1 (1-1)final
Groningen H1 GCHC H1 (0-3)final
Roomburg H1 Reigers H1 (2-2)final
Forescate H1 Naarden H1 (4-1)final
Hilversum H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HBS H1 Alphen H1 (4-3)final
Leiden H1 Reigers H1 (5-1)final
Naarden H1 Hilversum H1 (6-2)final
Qui Vive H1 Forescate H1 (1-1)final
GCHC H1 Roomburg H1 (5-2)final
Myra H1 Groningen H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg H1 Myra H1 (4-3)final
Alphen H1 Leiden H1 (2-3)final
Hilversum H1 Qui Vive H1 (3-4)final
Groningen H1 Naarden H1 (1-3)final
Reigers H1 GCHC H1 (2-1)final
Forescate H1 HBS H1 (3-2)final