Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Hidde Bunte
Coach Adriaan Meester
Manager Emiel Split
Aanvoerder Julia Bandell
Vice aanvoerder Esmée Renger

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
GCHC D3 Gron.Studs D2-O 9:00
GCHC D4 GCHC D2-O 10:45
GCHC D6 GHBS D4 12:00
GHBS D2-O Groningen D2-O 12:45
GHBS D3 GCHC D5 14:45
GHBS D6 GHBS D5 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 GCHC D2-O 18 48 15 3 0
2 GHBS D4 18 44 14 2 2
3 Groningen D2-O 18 44 14 2 2
4 GHBS D2-O 18 34 10 4 4
5 GCHC D3 18 33 10 3 5
6 GCHC D4 18 28 8 4 6
7 GHBS D5 18 23 7 2 9
8 GHBS D6 18 17 4 5 9
9 Gron.Studs D2-O 17 15 4 3 10
10 GHBS D3 17 8 2 2 13
11 GCHC D6 18 5 2 2 14
12 GCHC D5 18 2 0 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei G.C.H.C. D4 10:45 uit
2 jun GHBS D2-O n.n.b thuis
9 jun GHBS D3 12:45 uit
16 jun G.C.H.C. D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
GCHC D2-O Groningen D2-O (1-1)final
GCHC D3 GHBS D2-O (2-4)final
GCHC D6 GCHC D4 (1-3)final
GHBS D4 GHBS D3 (6-0)final
GHBS D6 Gron.Studs D2-O (2-2)scheduled
GHBS D5 GCHC D5 (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Groningen D2-O GHBS D5 (2-1)final
GHBS D3 GCHC D3 (1-3)final
GHBS D2-O GCHC D6 (9-1)final
GCHC D5 GHBS D4 (0-12)final
GCHC D4 GHBS D6 (0-0)final
Gron.Studs D2-O GCHC D2-O (0-10)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
GCHC D3 GCHC D5 (6-1)final
GHBS D5 GCHC D2-O (0-2)final
GHBS D4 Groningen D2-O (4-1)final
GHBS D6 GHBS D2-O (0-0)final
GCHC D6 GHBS D3 (0-2)final
GCHC D4 Gron.Studs D2-O (3-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Groningen D2-O GCHC D3 (5-1)final
GHBS D2-O GCHC D4 (2-1)scheduled
GHBS D3 GHBS D6 (0-3)final
GCHC D2-O GHBS D4 (5-2)final
Gron.Studs D2-O GHBS D5 (2-3)scheduled
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
GCHC D5 GCHC D6 (2-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
GHBS D2-O Gron.Studs D2-O (2-0)scheduled
GCHC D3 GCHC D2-O (1-3)final
GHBS D4 GHBS D5 (3-2)final
GCHC D6 Groningen D2-O (0-9)final
GCHC D4 GHBS D3 (2-1)final
GHBS D6 GCHC D5 (3-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groningen D2-O GHBS D6 (2-0)final
GCHC D2-O GCHC D6 (4-0)scheduled
GHBS D5 GCHC D3 (0-3)final
GHBS D3 GHBS D2-O (0-1)final
GCHC D5 GCHC D4 (1-6)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Gron.Studs D2-O GHBS D4 (0-4)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GHBS D3 Gron.Studs D2-O (1-3)scheduled
GHBS D2-O GCHC D5 (2-2)final
GHBS D6 GCHC D2-O (0-16)final
GCHC D4 Groningen D2-O (2-4)final
GCHC D3 GHBS D4 (1-1)final
GCHC D6 GHBS D5 (0-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Groningen D2-O GHBS D2-O (3-1)final
Gron.Studs D2-O GCHC D3 (1-7)scheduled
GHBS D5 GHBS D6 (1-1)final
GHBS D4 GCHC D6 (10-0)final
GCHC D5 GHBS D3 (0-2)final
GCHC D2-O GCHC D4 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
GCHC D6 GCHC D3 (1-5)final
GHBS D3 Groningen D2-O (2-4)final
GCHC D5 Gron.Studs D2-O (2-7)scheduled
GHBS D6 GHBS D4 (0-4)final
GHBS D2-O GCHC D2-O (1-7)final
GCHC D4 GHBS D5 (4-1)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Groningen D2-O GCHC D5 (7-0)final
GHBS D5 GHBS D2-O (3-3)final
GHBS D4 GCHC D4 (2-1)final
GCHC D3 GHBS D6 (6-0)final
GCHC D6 Gron.Studs D2-O (3-2)scheduled
GCHC D2-O GHBS D3 (8-0)final
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024
Gron.Studs D2-O Groningen D2-O (0-3)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
GHBS D3 GHBS D5 (1-2)final
GHBS D2-O GHBS D4 (2-5)final
GCHC D4 GCHC D3 (1-1)final
GCHC D5 GCHC D2-O (1-7)final
GHBS D6 GCHC D6 (1-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
GCHC D4 GCHC D6 (7-0)final
Groningen D2-O GCHC D2-O (2-2)final
GHBS D2-O GCHC D3 (2-2)final
GCHC D5 GHBS D5 (0-2)final
Gron.Studs D2-O GHBS D6 (2-1)scheduled
GHBS D3 GHBS D4 (0-4)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
GHBS D6 GCHC D4 (1-3)final
GHBS D4 GCHC D5 (3-0)final
GCHC D3 GHBS D3 (4-1)final
GHBS D5 Groningen D2-O (3-5)final
GCHC D6 GHBS D2-O (0-8)final
GCHC D2-O Gron.Studs D2-O (10-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
GCHC D2-O GHBS D5 (9-1)final
Gron.Studs D2-O GCHC D4 (3-3)final
GCHC D5 GCHC D3 (1-2)final
Groningen D2-O GHBS D4 (0-3)final
GHBS D2-O GHBS D6 (2-0)final
GHBS D3 GCHC D6 (0-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
GHBS D6 GHBS D3 (1-1)final
GHBS D4 GCHC D2-O (0-0)final
GCHC D3 Groningen D2-O (1-2)final
GCHC D6 GCHC D5 (1-1)final
GCHC D4 GHBS D2-O (0-2)final
GHBS D5 Gron.Studs D2-O (3-2)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
GCHC D2-O GCHC D3 (2-1)final
GCHC D5 GHBS D6 (0-1)final
Groningen D2-O GCHC D6 (5-0)final
GHBS D5 GHBS D4 (2-6)final
GHBS D3 GCHC D4 (1-5)scheduled
Gron.Studs D2-O GHBS D2-O (3-0)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
GHBS D6 Groningen D2-O (1-3)final
GHBS D2-O GHBS D3 (6-1)scheduled
GHBS D4 Gron.Studs D2-O (9-0)scheduled
GCHC D4 GCHC D5 (5-0)final
GCHC D6 GCHC D2-O (0-12)final
GCHC D3 GHBS D5 (4-0)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
GCHC D6 GCHC D5 (3-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
GHBS D5 GCHC D6 (1-0)final
Groningen D2-O GCHC D4 (5-0)final
GHBS D4 GCHC D3 (2-4)final
GCHC D5 GHBS D2-O (0-5)final
GCHC D2-O GHBS D6 (4-0)final