header6.jpg header2.jpg header7.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8826.jpg
Freek van den Berg
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\9131.jpg
Joel Bolwijn Pinell
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8419.jpg
Sebastiaan Borghans
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8421.jpg
Lennart Bosma
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8825.jpg
Daan van Geel
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8751.jpg
Niels van de Graaf
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8426.jpg
Maxim Houwink
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8424.jpg
Jeroen Jansen
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8428.jpg
Wouter de Jong
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8748.jpg
Mats Kaas
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\9111.jpg
Ties Kamminga
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8827.jpg
Timon Kroes
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8423.jpg
Stan Landewe
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\9110.jpg
Bastiaan van Oostveen
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8425.jpg
Willem Reinders
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8422.jpg
Joost Remmelts
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8750.jpg
Rutger Smit
D:\Internet\root\www\vhosts\gchc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\8822.jpg
Jonas Vorstman

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frits Telkamp
Trainer Robert-Jan Kuipers
Manager Managerik Westerhoff
Aanvoerder Joost Remmelts

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort H1 Ede H1
Beuningen H1 Gron.Studs H1
Fletiomare H1 Hattem H1
GCHC H1 Apeldoorn H1
Houten H1 EHV H1 14:45
Upward H1 IJsseloever H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJsseloever H1 12 31 9 3 0 41 13 0
2 Ede H1 12 29 9 1 2 50 18 0
3 Hattem H1 12 28 9 1 2 40 17 0
4 Upward H1 12 24 8 0 4 42 27 0
5 Houten H1 12 22 7 1 4 32 27 0
6 Amersfoort H1 12 16 4 2 6 25 34 0
7 Apeldoorn H1 12 13 3 2 7 21 51 0
8 Gron.Studs H1 12 12 4 0 8 28 31 0
9 GCHC H1 12 12 2 3 7 17 31 0
10 Beuningen H1 12 11 3 2 7 25 46 0
11 Fletiomare H1 12 9 3 0 9 22 36 0
12 EHV H1 12 9 2 3 7 19 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 mrt Apeldoorn H1 n.n.b thuis
11 mrt EHV Enschede H1 n.n.b uit
18 mrt MHC EDE H1 n.n.b thuis
25 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b uit
8 apr MHCBeuningen H1 n.n.b thuis
15 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
22 apr Hockeyclub Amersfoort H1 n.n.b thuis
29 apr Hockey Club Houten H1 14:45 uit
6 mei Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 n.n.b uit
13 mei MHC Fletiomare H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Fletiomare H1 Gron.Studs H1 1-6
Beuningen H1 IJsseloever H1 1-2
GCHC H1 Hattem H1 2-3
Upward H1 Ede H1 3-1
Houten H1 Apeldoorn H1 6-2
Amersfoort H1 EHV H1 3-2
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Hattem H1 Fletiomare H1 3-0
IJsseloever H1 Upward H1 2-0
Ede H1 Amersfoort H1 5-0
EHV H1 Houten H1 1-2
Apeldoorn H1 GCHC H1 1-2
Gron.Studs H1 Beuningen H1 4-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Houten H1 Ede H1 1-3
GCHC H1 EHV H1 0-0
Upward H1 Beuningen H1 5-4
Fletiomare H1 Apeldoorn H1 4-0
Amersfoort H1 IJsseloever H1 1-3
Hattem H1 Gron.Studs H1 6-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Beuningen H1 Amersfoort H1 4-4
IJsseloever H1 Houten H1 4-1
Ede H1 GCHC H1 6-0
Apeldoorn H1 Hattem H1 2-5
Gron.Studs H1 Upward H1 1-3
EHV H1 Fletiomare H1 4-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Apeldoorn H1 Gron.Studs H1 4-2
Amersfoort H1 Upward H1 3-2
Houten H1 Beuningen H1 7-2
GCHC H1 IJsseloever H1 1-1
Fletiomare H1 Ede H1 3-5
Hattem H1 EHV H1 6-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
EHV H1 Apeldoorn H1 3-3
Beuningen H1 GCHC H1 2-2
Upward H1 Houten H1 6-2
Ede H1 Hattem H1 2-4
IJsseloever H1 Fletiomare H1 4-2
Gron.Studs H1 Amersfoort H1 1-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Apeldoorn H1 Ede H1 0-5
Fletiomare H1 Beuningen H1 1-2
GCHC H1 Upward H1 1-3
Houten H1 Amersfoort H1 4-3
EHV H1 Gron.Studs H1 3-1
Hattem H1 IJsseloever H1 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Gron.Studs H1 Houten H1 1-3
Ede H1 EHV H1 1-0
IJsseloever H1 Apeldoorn H1 10-0
Beuningen H1 Hattem H1 3-2
Upward H1 Fletiomare H1 5-2
Amersfoort H1 GCHC H1 3-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Apeldoorn H1 Beuningen H1 3-2
EHV H1 IJsseloever H1 0-3
Fletiomare H1 Amersfoort H1 5-2
GCHC H1 Houten H1 3-1
Ede H1 Gron.Studs H1 4-2
Hattem H1 Upward H1 3-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Upward H1 Apeldoorn H1 8-1
GCHC H1 Gron.Studs H1 1-3
Houten H1 Fletiomare H1 1-0
IJsseloever H1 Ede H1 3-3
Amersfoort H1 Hattem H1 0-1
Beuningen H1 EHV H1 3-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Gron.Studs H1 IJsseloever H1 2-3
Hattem H1 Houten H1 0-2
EHV H1 Upward H1 3-6
Apeldoorn H1 Amersfoort H1 3-2
Ede H1 Beuningen H1 11-1
Fletiomare H1 GCHC H1 3-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
IJsseloever H1 Beuningen H1 4-0
Ede H1 Upward H1 4-1
EHV H1 Amersfoort H1 2-2
Gron.Studs H1 Fletiomare H1 3-0
Apeldoorn H1 Houten H1 2-2
Hattem H1 GCHC H1 5-2