Trainingsschema

Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Dames 10 V2 - CD
17:00 - 18:30 Dames 8 V3 - CD
17:00 - 18:30 Heren 1 Frits Telkamp V2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 2 Daan van Geel V1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 3 Elmar Mobach
Timon Kroes
V2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 7 V3 - CD
18:30 - 20:00 Heren 9 V3 - AB
18:30 - 20:00 PK13 V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 16 V3 - AB
20:00 - 21:30 Gieren 3 Julia Vonk V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Frits Telkamp V1
20:00 - 21:30 Heren 12 V2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 8 V3 - CD
21:30 - 23:00 Heren 2 Gijs Rijpkema V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Dames 11 Arn-Fabian Seebauer
Jasper Volker
Wessel Onnes
V4 - AB
17:00 - 18:30 Dames 14 Joost Huisman
Jos van Balen
Lucas Vorstman
Zeb Bulthuis
V4 - CD
17:00 - 18:30 Dames 3 Elmar Mobach
Timon Kroes
V2 - AB
17:00 - 18:30 Dames 6 Ivar Mak
Joost Udo
Matthijn Sprenkeler
V2 - CD
17:00 - 18:30 Dames 9 Eduard Nijborg
Joost Schellekens
Stan Sloot
V3 - AB
17:00 - 18:30 Heren 13 Emma Weekenstroo
Lieke van Apeldoorn
V3 - CD
18:30 - 20:00 Dames 12 Jan-phillip Seebauer
Jim Ronner
Mathijs Volker
Pieter Dilg
V3 - AB
18:30 - 20:00 Dames 17 Lucas van der Linden
Thom Berends
V4 - AB
18:30 - 20:00 Dames 2 Daan van Geel
Miguel Euverink
V2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 4 Hugo van Elsland
Jurre Hoekstra
Olivier Naafs
V3 - CD
18:30 - 20:00 Heren 1 Frits Telkamp V1
18:30 - 20:00 Heren 10 Charlotte Muurling
Inger Timmenga
Mirte Goodijk
Nicky Vollenbroek
V4 - CD
18:30 - 20:00 Pink Ladies Olivier Droste
Sander Leone
V2 - CD
20:00 - 21:30 Helden Eeke Kommandeur
Merijn Westerhoff
V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 11 Ellen Versteegen
Laila van der Stelt
Maartje Boonen
Pien Molenaar
V4 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Gijs Rijpkema
Lennart Bosma
V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 7 Anneloes van Kesteren
Cato Scheppink
Malou Vriens
Willemijne Wuite
V2 - CD
20:00 - 21:30 Koningen Joëlle Ruiter
Rixt Braams
V4 - CD
20:00 - 21:30 Outsiders Anique Julien
Inge Hamelink
Roos Bosma
Tessa van Veen
V3 - AB
21:30 - 23:00 Dames 15 Tjerk Reef
Wouter de Jong
Steven Bluyssen
V2 - CD
21:30 - 23:00 Gieren 3 Julia Vonk
Julia Bandell
Pia Klupp
V2 - AB